Перейти до контенту

Заходи

14 травня 2018 року на Полтавщині в рамках реалізації швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» стартував DOCCU-Хакатон «Від демократії в школі до демократії в громаді» з метою створення платформи нових ідей та інноваційних рішень щодо ефективної співпраці школи, влади та громади.
Захід згуртував понад 100 учасників – учні, учителі, керівники шкіл, представники батьківської громадськості та місцевої влади Полтавської та Луганської областей. ...продовжувати читання "DOCCU-Хакатон «Від демократії в школі до демократії в громаді»"

   13 квітня 2018 р. у Луганському ОІППО був проведений семінар з проблеми підвищення рівня кваліфікації вчителів закладів освіти, які проводять інформування про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів. На семінар були запрошені керівники шкіл, вчителі закладів освіти, які працюють з дітьми на лінії розмежування – Станично-Луганського, Попаснянського, Новоадарського районів Луганщини.
   У семінарі, проведеному Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України разом з Державною службою України з питань надзвичайних ситуацій, узяли участь Міністр МТОТ Черниш В. О., Надзвичайний і Повноважений Посол Швейцарської Конфедерації в Україні та Республіці Молдова Гійом Шойрер, старший радник Міністра МТОТ Норберт Рюче (Швейцарія), заступник Голови Луганської обласної державної адміністрації Клименко Ю. Ю., директор Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації Стецюк Ю. В., ректор Луганського ОІППО Цимбал І. І., інші офіційні особи. ...продовжувати читання "Зустріч майстер-тренерів та учасників швейцарсько-українського освітнього проекту DOCCU Луганської області з Послом Швейцарії в Україні"

Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018»
(15-17 березня 2018 р.)

Цільова аудиторія: науково-педагогічні працівники, керівники та педагоги навчальних закладів.

Питання, що обговорювались:

 • Реалізація швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в Луганській області.
 • Ключові поняття освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ).
 •  Демократичне врядування в умовах реформування освіти в Україні.
 • Авторитарні та демократичні стилі керівництва в сучасних освітніх закладах.
 • Розвиток громадянських компетентностей у сучасній освітній практиці.

...продовжувати читання "Круглий стіл «Розвиток громадянських компетентностей особистості в умовах Нової української школи»"

   У презентації взяли участь:

 • Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України (модератор)
 • Пан Ґійом Шойрер, Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні
 • Рольф Голлоб, керівник швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU», професор Цюріхського педагогічного університету (Швейцарія)
 • Корина Борер, керівник швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU» (Швейцарія)
 • Володимир Луговий, перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України
 • Наталія Протасова, керівник швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU», голова ГО «ДОККУ»

...продовжувати читання "Презентація освітньої платформи «Живем в демократії» 13 лютого 2018 року в Міністерстві освіти і науки України"

   21 грудня 2017 року в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» відбулась обласна науково-практична конференція «Розвиток громадянських компетентностей у сучасній освітній практиці» для керівників та вчителів закладів загальної середньої освіти.
   Основною метою конференції стала підтримка сталого розвитку громадянського суспільства за допомогою поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ).

   Відкрив конференцію координатор проекту Анатолій Данильєв, проректор Луганського ОІППО, кандидат історичних наук, доцент, який доповів про підсумки упровадження проекту DOCCU в Луганській області та окреслив нові шляхи переходу від демократії як системи до демократії як культури. ...продовжувати читання "Обласна науково-практична конференція «Розвиток громадянських компетентностей у сучасній освітній практиці»"