Перейти до контенту

Майстер-тренери

Майстер-тренери (компонент Керівники шкіл):
Микола Журба, доктор філософських наук, доцент, працював завідувачем кафедри філософських та гуманітарних дисциплін в Інституті хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та є випускником програм USAID. Вивчав наукову проблему «Демократичне врядування в навчальних закладах». Зараз працює професором кафедри управління освітою Луганського ОІППО, є головою громадської організації  «Соборність» та головним редактором наукового журналу «Virtus». У 2016 році долучився до швейцарсько-українського проекту DOCCU, став майстер-тренером та регіональним експертом з упровадження компонента «Керівники шкіл».

Ірина Хайло, методист вищої кваліфікаційної категорії, працювала директором комунального закладу «Луганський навчально-виховний комплекс середня загальноосвітня школа І–ІІ ступенів-ліцей № 24». Вивчала наукову проблему «Розвиток демократичних процесів у школі». Зараз працює завідувачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО. У 2016 році долучилась до швейцарсько-українського проекту DOCCU, стала майстер-тренером та регіональним експертом з упровадження компонента «Керівники шкіл».

Наталія Чумак, методист вищої категорії. Має вищу освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання. Практична психологія». У дошкільній освіті працює з 1989 р. З 2015 року – методист із дошкільної освіти кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО. Бере участь у міжнародних проектах. У 2016 році долучилась до швейцарсько-українського проекту DOCCU, стала майстер-тренером та регіональним експертом з упровадження компонента «Керівники шкіл».

Майстер-тренери (компонент Учителі):
Олена Буряк, кандидат педагогічних наук, працювала викладачем природничих дисциплін у Лисичанському педагогічному коледжі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Вивчала наукову проблему «Використання інноваційних педагогічних технологій у шкільній природничій освіті». Зараз працює завідувачем кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО. У 2016 році долучилась до швейцарсько-українського проекту DOCCU, стала майстер-тренером та регіональним експертом з упровадження компонента «Вчителі».

Ольга Кечик, доктор філософії. Після закінчення Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов (2006 р.) працювала викладачем іноземної філології в Лисичанському педагогічному коледжі. У 2015 році захистила дисертацію та отримала диплом доктора філософії. Зараз  працює старшим викладачем кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО. Коло наукових інтересів: методика викладання іноземних мов; використання ІКТ у навчально-виховному процесі закладів освіти; громадянська освіта. У 2016 році долучилась до швейцарсько-українського проекту DOCCU, стала майстер-тренером та регіональним експертом з упровадження компонента «Вчителі».

Надія Лисенко, методист Луганського обласного інституту післядипломної освіти. Працювала вчителем географії та директором загальноосвітньої школи. Зараз курує шкільну біологічну й екологічну освіту Луганської області та є обласним координатором Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК». Отримала ступінь магістра за фахом «Управління навчальним закладом». Працює над проблемою «Формування та розвиток громадянської компетентності учнів». Шляхи реалізації цієї проблеми висвітлює в журналі «Освіта на Луганщині». У 2016 році долучилась до швейцарсько-українського проекту DOCCU, стала майстер-тренером та регіональним експертом з упровадження компонента «Вчителі»