Перейти до контенту

Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018»
(15-17 березня 2018 р.)

Цільова аудиторія: науково-педагогічні працівники, керівники та педагоги навчальних закладів.

Питання, що обговорювались:

• Реалізація швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в Луганській області.
  • Ключові поняття освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ).
  •  Демократичне врядування в умовах реформування освіти в Україні.
  • Авторитарні та демократичні стилі керівництва в сучасних освітніх закладах.
  • Розвиток громадянських компетентностей у сучасній освітній практиці.

...продовжувати читання "Круглий стіл «Розвиток громадянських компетентностей особистості в умовах Нової української школи»"

У презентації взяли участь:

• Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України (модератор)
  • Пан Ґійом Шойрер, Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні
  • Рольф Голлоб, керівник швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU», професор Цюріхського педагогічного університету (Швейцарія)
  • Корина Борер, керівник швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU» (Швейцарія)
  • Володимир Луговий, перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України
  • Наталія Протасова, керівник швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU», голова ГО «ДОККУ»

...продовжувати читання "Презентація освітньої платформи «Живем в демократії» 13 лютого 2018 року в Міністерстві освіти і науки України"